TARAS wellness massaažitool

Kuna tänapäeval kurdavad nii paljud inimesed seljahädasid, oleme välja töötanud oma Wellness-As programmi.

massaažitool

Miks me soovitame osta endale massaažitool?

 

Massaažitooli ostmiseks on palju põhjuseid. Esiteks on see väga praktiline ning aitab säästa aega ja raha. Teil pole vaja oodata, milla ükskord saate aja terapeudi juurde. Oma massaažitoolil saate millal tahes valida sobivaima paljudest programmidest. Kas vajate kerget lõõgastavat massaaži või soovite vabaneda valudest ja vaevustest – abi on kohe käepärast.

wellness

Valides ulatuslike programmide seast, saate leevendust peavalu, seljahädade ja ka jalgade vaevuste korral. Mugav lamav asend tagab massaaži ajal optimaalse surve Teie enda kehakaalu abil.

On tuntud tõsiasi, et massaaž akiveerib ja taastab organismi. Seda teavad ka meie tippsportlased, sest peaaegu igas treeninglaagris on olemas massaažitoolid.

Erinevad programmid nagu peamassaaž, sõtkumine, rullimine, venitamine, talla reflekstsoonide massaaž ja nende kominatsioonid tagavad alati sobivaima lahenduse. Programmide seas on isegi sääremarjamassaaž lümfiringe toetamiseks. Pärast pingelist päeva aitab lõõgastav massaaž ka paremini uinuda. 

Sooduspakkujate odavatel mudelitel puudub tavaliselt vajalik programmivalik ja need ei ole ka kohandatud meie kehaga. Meie massaažitool kõigepealt “skännib” keha ja kohaneb ka asendi muutustega. Nelja rulliga massaažisüsteem aimab järele inimkäte liigutusi, mistõttu meie kliendid ütlevad pärast massaaži, et neil on tunne nagu oleksid nad massööri juures käinud.